🏏 Kilogram Żółtego Sera Kosztuje 18 25
A) ile kosztuje 1 kg sera żółtego , jeśli za 0,3 kg tego sera zapłacono 6,30 zł b)za 5 pomidorów zapłacono 4,10 zł. ile ważyły te pomidory?
Kilogram sera żółtego kosztuje 15,20zł. Ile trzeba zapłacić za 0,15kg tego sera? (Proszę o napisanie rowniez dzialań) :). Question from @MerciClifford - Szkoła podstawowa - Matematyka
1.Pani Ania za 18 dag sera żółtego zapłaciła 4,59 zł. Kilogram tego sera kosztuje: ok. 80 dag. kursuje od godziny 6.15 regularnie co 25 minut.
Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Mam pytanie jeśli 1 kg sera kosztuje 29zł to ile będzie kosztować 45dag
Zad.1 kilogram żółtego sera kosztuje 19,80zł. Ile trzeba zapłacić za 0,15kg takiego sera ? obliczenia.. .
Nikt jeszcze nie ocenił tej odpowiedzi — bądź pierwszy! 😎. profile. Selenitee. report flag outlined. 49,59 x 100= 4959. 4959 ÷ 18 = 275,5 zł za kg sera.
Głównie z tego względu warto zainwestować w żółte sery proponowane przez tę markę. W podstawowym składzie sera żółtego znajdziesz: mleko, kultury bakterii mlekowych, stabilizatory, chlorek wapnia, naturalne białko i sól. To w 100% naturalny skład, który doskonale nadaje się do spożywania na co dzień.
49,95 zł. cena z 30 dni. 44, 99 zł. (44,99 zł/kg) zapłać później z. sprawdź. 53,98 zł z dostawą. Produkt: Ser żółty Sery z Goliszewa Piórko niskotłuszczowy 1 kg. dostawa we wtorek.
Kilogram tego sera kosztuje 12,50. Ile sera kupiła Ola? Kasia też kupiła ważący 54 dag kawałek takiego sera. Ile otrzymała Kasia reszty z 10 zł 2.Normalny bilet tramwajowy kosztuje 2,20 zł a bilet ulgowy jest o połowę tańszy.
fG5BW. 0,15 kg = 15/100 kg15/100 x 19,80 zł = 297 zł : 100 = 2,97 złOdp: Za 0,15 kg sera trzeba zapłacić 2,97 zł.
rozwiązane • sprawdzone przez eksperta Kilogram żółtego sera kosztuje 18,25zł. Ile trzeba zapłacić za 22dag tego sera? Cenę podaj w przypliżeniu do 1gr. Z góru serdecznie dziękuje;):);):) 1 kg= 100 dag = 18,25 zł 100 dag - 18,25 zł 22 dag - x zł x= 18,25 * 22 / 100 = 4,015 ≈4,02 zł Odp. Za 22 dag żółtego sera trzeba zapłacić około 4,02 zł Pozdrawiam ;)
sandra1905 zapytał(a) o 18:21 Kilogram żółtego sera kosztuje 18, 25 zł . ile trzeba zapłacić za 22 dag tego sera? Cenę podaj w przybliżeniu do 1gr . Please ! To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać 1 ocena Najlepsza odp: 100% 0 1 Odpowiedz Najlepsza odpowiedź EKSPERTAnia-23 odpowiedział(a) o 18:23: 22dag = 0,22kg18,25 * 0,22 = 4,015 ~ 4,02złzapłacimy 4zł i 2grosze Uważasz, że znasz lepszą odpowiedź? lub
kilogram żółtego sera kosztuje 18 25